БРАЗИЛАЦ ЈЕ ЕЛИМИНИСАО СРБИНА: Немац се добро сналази на свим подлогама!
ТИЈАГО Сејбот Вилд и Јаник Ханфман ће се састати у четвртфиналу Кицбила.

FOTO: Tanjug/AP
Бразилац игра добро у Кицбилу и не намерава да се заустави, у претходном колу је након три одиграна сета савладао Ласла Ђереа.
Тијаго покушава да дође до своје друге титуле, прву је освојио пре четири године у Сантијагу такође на шљаци.
Његов данашњи противник се солидно сналази на свим подлогама, али на спорим теренима је најефикаснији.
Немац има добар бекхенд и у стању је да изласцима на мрежу мења ритам у поенима, форхенд му је нешто слабији и то му неретко представља проблем.
Ови ривали су се на истом овом месту састали 2018. године у оквиру квалификација и Јаник је тада славио максималним резултатом.
Верујемо да ће данас граница гемова бити пребачена.
НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,63)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

ВОШИ СЕ НЕ ПИШЕ ДОБРО: Жреб ју је упарио са четвороструким прваком Европе!
25. 07. 2024. у 07:35

КРАГУЈЕВЧАНИ СУ ОВО ДУГО ЧЕКАЛИ: Раднички вечерас дебитује у европским такмичењима!
25. 07. 2024. у 07:50

КОШАРКАШИ СРБИЈЕ ДОБИЛИ НОВОГ СЕЛЕКТОРА! Ево ко је званично заменио Светислава Пешића
Светислав Пешић не само да од данас више није селектор кошаркашке репрезентације Србије, већ је одмах именован његов наследник.
30. 09. 2025. у 15:55

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу "Крајина живи вјечно!" (ФОТО)
Најновије вести из спорта шокирале су Хрватску.
29. 09. 2025. у 17:25
Коментари (0)