СВЕТСКИ ШАМПИОН ИМА ЛАК ЗАДАТАК НА ПОЧЕТКУ ОЛИМПИЈСКОГ ТУРНИРА: Вагнер и Шрудер су носиоци "панцера"
КОШАРКАШИ Немачке и Јапана ће се на Олимпјским играма састати у првом колу групне фазе.
FOTO: FIBA.Basketball
Јапанци баш и не могу да се похвале у међусобним сусретима са европским репрезентацијама, али групу нису могли да бирају.
Актуелни светски шампион ће у пуном саставу одигради свој први меч на турниру против екипе коју су пре неколико дана у пријатељском мечу савладали са 21 поеном разлике.
"Панцере" ће са клупе предводити Гордон Херберт, а на паркету ће дириговати добро позната лица. Денис Шрудер и Франц Вагнер су носиоци овог тима и учинак репрезентације ће зависти искључиво од њиховог расположења.
Јапанци играју модерну, али не и превише квалитетну кошарку, играју на велики број поседа, а прва звезда тима је кошаркаш Лејкрса Руј Хачимура.
Граница јесте висока, али свима је јасно у каквом ритму играју обе репрезентације.
НАШ ТИП: +175,5 (квота 1,80)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
ХАОС: Чувени фудбалер паузирао каријеру да би био уз болесну супругу, а она га - ПРЕВАРИЛА!
Живот стварно пише драме...
17. 12. 2025. у 19:20
БУРА У СПОРТУ! Једна држава најстроже забранила да се овај број ИКАДА ВИШЕ користи на дресовима, да ли ће сад и друга?!
Најновије вести из Немачке личе на недавне из Италије.
17. 12. 2025. у 14:15
Коментари (0)