ИТАЛИЈАН ЈЕ НАПРАВИО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Немац воли да игра на шљаци
ОКРШАЈ Арналдија и Кепфера гледаћемо у другом колу Олимпијских игара.

FOTO: Tanjug/AP
Италијан важи за солидног шљакаша, али након извучених парова мало ко га је очекивао у другом колу.
У Париз није стигао спреман, везао је пет пораза и самопоуздање му је ишло силазном путањом.
На старту турнира је за противника имао Артура Фиса и задатак је успешно реализовао, савладао је Француза с максималним резултатом 2:0 (6:4, 7:6).
Са друге стране, Немац је након три одиграна тај-брејка био бољи од Канађанина Милоша Раонића. Кепфер воли да игра на шљаци и овај меч ће за њега бити права посластица.
Очекујемо велики број гемова у овом дуелу.
НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,70)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

ХАОС: Кажњавају спортисте истог часа ако причају на руском?! (ВИДЕО)
Откао је почео рат у Украјини, спорт је, наравно, пао у други план у тој земљи, али док траје оно што Русија зове "Специјална војна операција", украјински спортисти се надмећу али у врло специфичним околностима. Оне доводе и до досад незабележених ситуација.
20. 08. 2025. у 19:20

ПЕШИЋ СКРАТИО СПИСАК?! Најновије вести из табора Србије пред Евробаскет!
Селектор мушке кошаркашке репрезентације Србије Светислав Пешић недавно је повео 15 играча у Минхен, на припремни турнир на коме су "орлови" тријумфовали победивши и актуелне прваке света, а изгледа да је данас постало познато и ко од српских кошаркаша дефинитивно неће на Евробаскет.
20. 08. 2025. у 14:37

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
20. 08. 2025. у 12:23
Коментари (0)