ДРИМ-ТИМ НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ: Американци против Јужног Судана демонстрирају силу!

М.М.

31. 07. 2024. у 11:10

КОШАРКАШИ Сједињених Америчких Држава ће се у другом колу групне фазе олимпијског турнира састати са Јужним Суданом.

Американци су у Париз допутовали у најјачем саставу и већ у првом колу су јасно дали до знања да не намеравају да испусте злато.

Изабраници Стива Кера су остварили рутинску победу над селекцијом Србије, након 40 минута игре резултат је гласио 110:84.

Екипу су предводили Кевин Дурент и Леброн Џејмс који су комбиновано убацили 44 поена.

Невероватно су погађали иза линије 6,75, на крају меча су имали чак 56% успешности (18/32).

Џејсон Тејтум и Тајрис Халибартон нису улазили у игру, те очекујемо да данас добију минутажу.

Са друге стране, екипа Јужног Судана је у припремном периоду пружила добар отпор данашњем ривалу, али данас ће дрим-тим демонстрирати силу.

НАШ ТИП: САД - Јужни Судан х1 -24,5 (квота 1,50)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

САТАНИСТИЧКИ СМЕЋАРИ! Немања Мајдов после елиминације са Олимпијских игара осуо дрвље и камење на судије: Нећу да вам се клањам!

"САТАНИСТИЧКИ СМЕЋАРИ!" Немања Мајдов после елиминације са Олимпијских игара осуо дрвље и камење на судије: Нећу да вам се клањам!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов није успео да се пласира у четвртфинале Олимпијских игара у Паризу у категорији до 90 килограма јер су га судије на самом почетку меча дисквалификовале, после чега је из њега покуљала велика љутња на оно што је доживео, али и на стање у овом спорту.

31. 07. 2024. у 20:09

Е, ТУ СМО МАЛО ЗАКАЗАЛИ! Светислав Пешић ово замера орловима после олимпијске победе од 41 разлике, а причао и о специјалцима

"Е, ТУ СМО МАЛО ЗАКАЗАЛИ!" Светислав Пешић ово замера "орловима" после олимпијске победе од 41 разлике, а причао и о "специјалцима"

Кошаркашка репрезентација Србије остварила је прву победу на Олимпијским играма "Париз 2024", а селектор "орлова" Светислав Пешић на занимљив начин прокоментарисао је и ту утакмицу.

31. 07. 2024. у 19:43