БЛИСТАЛИ СУ У ПРВОМ КОЛУ: Американац је избацио Рунеа!

М.М.

28. 08. 2024. у 11:09

БРЕНДОН Накашима и Артур Казо ће одиграти меч другог кола Ју-Ес опена.

БЛИСТАЛИ СУ У ПРВОМ КОЛУ: Американац је избацио Рунеа!

Фото Profimedia

Американац је одиграо неколико добрих мечева ове сезоне, а један од таквих видели смо и пре два дана.

У првом колу се састао са Холгером Рунеом, Данац је био фаворит, али је почишћен за мање од два сата. Накашима је славио с резултатом 3:0 (6:2, 6:1, 6:4).

Накашима поседује чисте ударце и када има свој дан може бити изузетно незгодан, често удара лоптицу равно и у пењању.

И од Француза се такође очекивало да има тежак задатак, међутим, "почистио" је са терена Карења Бусту, препустивши му седам гемова.

Верујемо да ће Брендон данас бити успешнији.

НАШ ТИП: Накашима - Казо 1-1 (квота 1,60)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! КРАЂА! Србија остала без финала Светског првенства у ватерполу, Хрват и Словенац све закували!

СКАНДАЛ! КРАЂА! Србија остала без финала Светског првенства у ватерполу, Хрват и Словенац све "закували"!

Ватерполо репрезентација Србије није успела да се пласира у финале Светског првенства јер је у полуфиналу изгубила од Мађарске - коначан резултат, после не баш мале интервенције судија из Хрватске и Словеније, гласио је 18:19. Наши "делфини" ће се за треће место и бронзу борити против Грчке, која је после извођење петераца изгубила од Шпаније са 9:11 (7:7).

22. 07. 2025. у 16:57 >> 16:59

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

22. 07. 2025. у 12:27

Коментари (0)

СКАНДАЛ! КРАЂА! Србија остала без финала Светског првенства у ватерполу, Хрват и Словенац све закували!