ДЕРБИ ДАНА: Чилић и Едмунд трагају за формом
МАРИН Чилић и Кајл Едмунд ће се састати у другом колу челинџера у Француској.
FOTO: EPA-EFE/JOEL CARRETT AUSTRALIA AND NEW ZEALAND OUT
Хрват се почетком године вратио на терен, покушава на све могуће начине да ухвати ритам, али за сада му не полази за руком.
Марин ускоро пуни 36 година и његова каријера је на заласку, пре шест година је стигао до трећег места на листи, а 20 пута је подизао трофеј на АТП турнирима.
Сезону је почео поразом у Хонгконгу од Штруфа, а затим су дошли порази на Аустралијан опену и Дејвис купу.
Ове недеље ће заиграти на челинџеру, конкуренција је доста слабија, али за противника ће имати момка који је некада био 14. играч света.
Едмунд је током каријере имао великих проблема са повредама и никада није у потпуности испунио свој потенцијал.
Верујемо да ће граница гемова бити пребачена.
НАШ ТИП: Чилић - Едмунд +21,5 (квота 1,73)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИСКУСТВО ДОЛАЗИ ДО ИЗРАЖАЈА: Колумбијац није више члан топ 100
05. 09. 2024. у 09:00
НЕМАЦ ЗА САДА ОПРАВДАВА УЛОГУ ФАВОРИТА: Аргентинцу одговарају услови
05. 09. 2024. у 08:40
ФРАНЦУЗ ИГРА НА СВОМ ТЕРЕНУ: Колумбијац је одиграо три меча
05. 09. 2024. у 08:20
ШОК: Две трећине запослених у Арсеналу ОДБИЛО карту за финале Лиге шампиона!
Најновије вести из фудбала су врло занимљиве.
19. 05. 2026. у 17:00
И ХРВАТ ДОЛИЈАО: Скандал! Шесторица тенисера и тренер ухваћени у намештаљкама - уништавали и доказе, суспензије и до 2045!
Међународна агенција за интегритет тениса (ИТИА) суспендовала је шест тенисера и једног тренера због кршења антикорупцијских правила тениса. Уз то, коригована је и казна за једног Хрвата који ће сада "само" шест и по година морати да буде ван свих тениских дешавања.
19. 05. 2026. у 16:42
"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!
Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.
19. 05. 2026. у 14:50
Коментари (0)