СРБИН ВРАЋА ФОРМУ: Ђере је шести носилац у Аустрији!

ЛАСЛО Ђере и Јан Чоински ће се састати у првом колу Валерсдорфа.

СРБИН ВРАЋА ФОРМУ: Ђере је шести носилац у Аустрији!

Фото АП

Српски тенисер још увек не може да пронађе прави ритам, доста се мучи на терену и доживео је неколико непријатних пораза.

Деловало је да би окршај са Новаком Ђоковићем на Ју-Ес опену могао позитивно да утиче на њега, међутим, Ласло је при заостатку од 2:0 у сетовима предао меч.

Ђере ће ове недеље играти на челинџеру у Аустрији и то на својој омиљеној подлози. Постављен је за шестог носиоца и налази се у доњој половини жреба заједно са Тијагом Монтеиром.

Са друге стране, Британац је до главног жреба стигао тако што је остварио две победе у квалификацијама.

Ђере је квалитетнији тенисер и верујемо да ће то данас доћи до изражаја.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,60)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

СЕДМОРО СРБА УБИО ТОМПСОН ИЛИ ЊЕГОВ БРАТ? Сведоци масакра у селу код Книна откривају страшне детаље злочина (ФОТО)