ЧЕХ ЈЕ У ПРОБЛЕМУ: Противник је млађи и одморнији!

М.М.

18. 09. 2024. у 08:20

ТУРНИР у Сен Тропеу нам доноси окршај Веселог и Ђигантеа.

ЧЕХ ЈЕ У ПРОБЛЕМУ: Противник је млађи и одморнији!

Tanjug/AP

Чешки тенисер је прекинуо серију пораза, остварио је две победе у квалификацијама и тако обезбедио пласман у главни жреб.

У првом колу је елиминисао анонимног Француза, а затим је био бољи од Стивена Дијеза.

Весели је дуго ван форме, против Канађанина је провео више од три сата на терену и питање је у каквом је физичком стању.

Са друге стране, млади Италијан је пре три недеље играо финале челинџера у Мајорки и поражен је од Ајдуковића.

Победник овог меча ће се у наредном колу састати са бољим из дуела Бонзи/Ербер.

Верујемо да ће Матео узети први сет.

НАШ ТИП: Весели - Ђиганте 1с 2 (квота 1,42)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКА ПОСЛА! Ево шта је Лука Дончић урадио неколико минута пред деби за Лос Анђелес Лејкерсе (ВИДЕО)

СРПСКА ПОСЛА! Ево шта је Лука Дончић урадио неколико минута пред деби за Лос Анђелес Лејкерсе (ВИДЕО)

После шокантног потеза управе Далас маверикса, која је решила да Лука Дончић оде у Лос Анђелес Лејкерсе, а у супротном правцу дође Ентони Дејвис (који се одмах и повредио), словеначки репрезентативац је дебитовао за славни тим из Калифорније - и то у српском ритму.

11. 02. 2025. у 12:25

Коментари (0)

НИСАМ ИГРАО ТЕНИС, АЛИ...: Ево шта Рафаел Надал ради у слободно време