СУДАР ШЉАКАША: Немац покушава да врати победнички менталитет
АЛТМАЈЕР и Бариос Вера ће одмерити снаге у првом колу Лисабона.
Фото Танјуг
Ови ривали су се састали пре три године на челинџеру у Немачкој и Чилеанац је славио с резултатом 2:1 (6:4, 1:6, 7:6).
Одлучујући сет је био изузетно занимљив, а Јужноамериканац је у тај-брејку славио с резултатом 7:4.
Немац је у последње време приказао неке солидне партије, али још увек није на свом нивоу. Турнири на шљаци ће му помоћи да врати самопоуздање и победнички менталитет.
Бариос Вера је везао четири пораза, последњи је претрпео пре пет дана у Валерсфорду од Шпанца Хаимеа Мунара.
Очекује нас интересантан сусрет, а наша процена је да ће Алтмајер данас узети први сет.
НАШ ТИП: 1. сет 1 (квота 1,65)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)
Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.
22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично занимљиве.
22. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)