ПРЕ МЕСЕЦ ДАНА СУ СЕ САСТАЛИ У ЊУЈОРКУ: Рус жели до трофеја
МЕДВЕДЕВ и Коболи ће одмерити снаге у четвртфиналу Пекинга.
Танјуг/АП
Ови ривали су се састали пре месец дана у оквиру трећег кола Ју-Ес опена и Московљанин је славио с максималним резултатом 3:0 (6:3, 6:4, 6:3).
Руски тенисер је ствари држао под контролом, изгубио је свој сервис три пута, али је чак седам пута успео да направи брејк.
Данил се добро сналази у овом периоду године и његов циљ је да до краја сезоне освоји барем један трофеј.
У досадашњем делу такмичења није изгубио сет, у првом колу је елиминисао Гаела Монфиса, а затим и Адријана Манарина.
Са друге стране, Италијан је приказао добру партију против Александра Бублика, да би два дана касније био бољи и од Павела Котова.
Верујемо да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,48)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! Уводи се црвени картон у фудбалу ако фудбалер ОВАКО држи руку?!
Изгледа да је дошло време за нову промену фудбалских правила.
02. 03. 2026. у 13:52
Коментари (0)