СРПСКОГ ТЕНИСЕРА ОЧЕКУЈЕ ТЕЖАК ЗАДАТАК: Американац је најопаснији на бетону!

М.М.

16. 10. 2024. у 09:00

ЂЕРЕ и Пол ће се састати у другом колу Стокхолма.

СРПСКОГ ТЕНИСЕРА ОЧЕКУЈЕ ТЕЖАК ЗАДАТАК: Американац је најопаснији на бетону!

Фото АП

Ови ривали су се једини пут састали 2018. године у Винстон-Сејлему и тада је Томи славио с резултатом 2:0 (6:3, 7:6).

Прошло је пуних пет година од тог окршаја и Американац је напредовао и постао један од најбољих играча на свету.

Играо је 13. тенисер света прошле недеље у Шангају, али је поражен у 1/8 финала од расположеног Томаша Махача.

Са друге стране, Србин је у квалификацијама за Стокхолм савладао Андрејева и Међедовића, а затим је у оквиру првог кола био бољи од Педра Мартинеза.

Пол је најопаснији на бетону и верујемо да ће то данас показати и на терену.

НАШ ТИП: Пол - Ђере 1-1 (квота 1,47)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево како је једна телевизија известила о утакмици Србија - Андора (ВИДЕО)

ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево како је једна телевизија известила о утакмици Србија - Андора (ВИДЕО)

Србија и Андора одиграли су утакмицу у оквиру квалификација за Светско првенство у фудбалу, а ТВ прилог једне станице о том мечу сада обилази свет великом брзином.

12. 06. 2025. у 18:00

ТРАМП АМИНОВАО, ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне

ТРАМП "АМИНОВАО", ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне

Откако је почео рат у Украјини, најновије вести везане за Русију, а да нису са самог ратишта, или, како то Руска Федерација зове "просторa на коме се одвија Специјална војна операција", прилично су невероватне.

11. 06. 2025. у 17:00

Коментари (0)

ОВО НИЈЕ АМЕРИЧКА БОРБА Такер Карлсон распалио по Трампу због Ирана