ПОЉАКИЊА ЈЕ ПОКАЗАЛА ШАМПИОНСКИ МЕНТАЛИТЕТ: Американка је рутински одрадила посао против сународнице
ИГА Швјонтек и Коко Гоф ће се састати у другом колу групне фазе завршног турнира у Ријаду.

Foto: Profimedia
Пољакиња је дуго била ван терена, изгубила је ритам и то се видело већ у првом колу.
Успела је друга тенисерка света да савлада Барбору Крејчикову, али је имала доста проблема.
Чехиња је овојила први сет и имала два брејка у другом, међутим, Ига је показала шампионски менталитет, на крају је славила с резултатом 2:1 (4:6, 7:5, 6:2).
Са друге стране, Американка је рутински изашла на крај са сународницом Џесиком Пегулом 2:0 (6:3, 6:2).
Швјонтекова поседује већи квалитет од данашње противнице, али је такође провела доста више времена на терену.
Верујемо да ће граница гемова бити пребачена.
НАШ ТИП: +19,5 (квота 1,50)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

СПЕКТАКЛ НА "ЕНФИЛДУ": Силовити Ливерпул Арнеа Слота дочекује немачког шампиона
05. 11. 2024. у 07:35

ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК! ФК Динамо Загреб стиже у Београд!
ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба играће у Србији са Макабијем из Тел Авива, одлука је донета из сигуроносних разлога, а поред чињенице да публике неће бити оба тима суочена су са бројним логистичким изазовима.
01. 10. 2025. у 16:02

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео
Када су минулог викенда Црвена звезда и Раднички 1923 из Крагујевца играли у првенству Србије, много вести везаних за ту утакмицу тицало се навијачког хаоса који је обележио поменути дуел, јер је голман Владимир Стојковић био на мети "делија", као неко ко је својевремено бранио Звездин гол, а потом уз паролу на мајици "Опростите ми ружну прошлост" стигао и у Партизан. Два дана после те утакмице, бивши репрезентативни чувар мреже опет је у жижи јавности.
01. 10. 2025. у 17:41

"ГРОБАРИ" ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Ево како ће ФК Партизан да прослави 80. рођендан!
Фудбалери Партизана дочекаће екипу Војводине у суботу, 4. октобра, у оквиру 11. кола Суперлиге Србије, а истог дана, на истом месту, сви којима је црно-бела боја у срцу прославиће велики јубилеј – 80 година постојања Фудбалског клуба Партизан.
01. 10. 2025. у 12:46
Коментари (0)