ШПАНАЦ СЕ НЕ ПИТА МНОГО: Квалитет је на страни Данца
ОКРШАЈ Рунеа и Мартинеза пратићемо у другом колу Ротердама.
Фото: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON
Данац је претходних сезона осећао велики притисак и како и сам каже, победа над Новаком Ђоковићем у финалу Париза пре неколико година му је створила велики терет.
Турнир у Холандији је добро почео, на самом старту је имао тежак испит, али је након 2 сата и 13 минута игре успео да савлада Лореца Сонега с резултатом 2:0 (7:6,6:4).
Са друге стране, Шпанац је неко ко се не сналази најбоље на бетону, али је успео да елиминише сународника Роберта Баутисту Агута без превише проблема 2:0 (6:3,6:2).
Холгер је квалитетнији тенисер, уколико буде био на свом нивоу, Педро се неће пуно питати.
Верујемо да ће се пласирати у наредно коло.
НАШ ТИП: Мартинез - Руне 0:2 (1,42)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ЈУЧЕ ЈЕ ТИКЕТ ПРОШАО: Ево предлога из осталих спортова за четвртак
06. 02. 2025. у 07:40
ЛИТВАНСКИ КЛУБ ЈУРИ ПЛЕЈ-ИН: "Манекени" имају један тријумф више
06. 02. 2025. у 08:00
ОДБРАНА ТИТУЛЕ ИДЕ ПО ПЛАНУ: Селтику нема ко да припрети у Премијершипу
05. 02. 2025. у 12:40
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.
11. 03. 2026. у 19:25
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију - "уплела" се и Србија.
11. 03. 2026. у 17:01 >> 17:43
Коментари (0)