БИТКА ЗА ПОЛУФИНАЛЕ ЕВРОКУПА: Љубљанчани су срушили Црвену звезду и тако подигли самопоуздање

Марко Милосављевић

11. 03. 2025. у 08:25

КОШАРКАШИ Башакшехира ће у четвртфиналу Еврокупа угостити Цедевита Олимпију.

БИТКА ЗА ПОЛУФИНАЛЕ ЕВРОКУПА: Љубљанчани су срушили Црвену звезду и тако подигли самопоуздање

Foto: Profimedia

Љубљанчани играју добру кошарку у последње време и данас ће се борити за полуфинале Еврокупа.

У 1/8 финала су имали предност домаћег терена и то су искористили на најбољи могући начин, савладали су Бешикташ и тако их елиминисали из такмичења.

Пре два дана су остварили велику победу у АБА лиги, савладали су Црвену звезду на свом терену, а коначан резултат гласио је 74:79.

Данас ће имати тежак задатак, играће пред гостујућим навијачи и биће им потребна максимална концентрација.

Верујемо да ће Цедевита убацити турском представнику већи број поена од понуђене границе.

НАШ ТИП: Башакшехир - Цедевита Олимпија Тим2 +76,5 (квота 1,95)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем

Након пораза од Албаније и по повратку репрезентације из Андоре у Београд, Извршни одбор Фудбалског савеза Србије на данашњој седници у Старој Пазови, донео је одлуку о споразумном раскиду уговора са селектором А репрезентације Драганом Стојковићем, без икаквих даљих обавеза ФСС према њему.

17. 10. 2025. у 16:16

Коментари (0)

ЈЕДИНИ ЕГО КОЈИ СЕ НЕ ОСТАВЉА ПО СТРАНИ: 100 одсто природни састојци, 10 милијарди пробиотских бактерија и подршка здрављу сваког дана