ОВО ЈЕ ПОСЛЕДЊА ПРИЛИКА ДА СЕ ТРГНУ: Црно-бели јуре брејк у Минхену
КОШАРКАШИ Партизана ће у 32. колу Евролиге гостовати Бајерну.

Фото: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Црно-бели тренутно не блистају, јесу савладали Албу на свом терену, али њихова игра није била задовољавајућа.
Изабраници Жељка Обрадовића могу много више, имају потенцијала за тако нешто, ипак, тренутно имају психичку баријеру коју покушавају да пробију.
Проблеми су дошли након пораза у финалу купа, међутим, ово је последња прилика да се тргну.
Регуларни део сезоне се полако завршава, а Партизан мора да јури брејк у Минхену уколико жели да настави такмичење у доигравању.
Шансе за плеј-офу су изузетно мале и сада ће им циљ бити да обезбеде што бољу позицију за плеј-ин.
"Баварци" читаве сезоне играју врхунску кошарку, у тиму нема великих звезда, али Гордон Херберт је успео да их уклопи.
Воша тима хе Карсен Едвардс, Американац игра сезону из снова и трећи је стрелац такмичења са 19,7 поена у просеку.
Верујемо да ће српски представник коначно заблистати и направити брејк у "Сап Гардену".
НАШ ТИП: 2 (квота 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

ЈУРИМО ПЕТИ У НИЗУ! Погодили смо четири дневна тикета, ево ТИП предлога за четвртак
27. 03. 2025. у 09:09 >> 11:58

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинуо Игор Несторов
Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, али Руси који ратују - не гину само тамо. Најновије такве вести стижу из Африке.
17. 07. 2025. у 20:00

НИЈЕ МОГАО ДА ДОЂЕ СЕБИ: Ево шта је Никола Јокић управо доживео у Кини (ВИДЕО)
Никола Јокић, најбољи кошаркаш данашњице ма шта МВП гласања "стручњака" у НБА лиги говорила, још увек није званично потврдио да ли ће играти за репрезентацију Србије на овогодишњем Европском првенству, али то можда и не чуди јер из спонзорских разлога мора да иде са континента на континент.
17. 07. 2025. у 19:39

МИЛИОНИ СТИЖУ НА МАРАКАНУ! Црвена звезда обавила највећи трансфер у својој историји, пао рекорд стар две и по деценије!
Најновије вести везане за ФК Црвена звезда можда неће обрадовати све "делије", али свакако су историјске.
17. 07. 2025. у 19:25
Коментари (0)