АМЕРИКАНЦУ ВИШЕ ПРИЈА БЕТОН: Италијан се боље сналази на шљаци
ЛУКА Нарди и Алекс Микелсен ће одмерити снаге у четвртфиналу Ешторила-

Фото: EPA-EFE/ETTORE FERRARI
Италијан игра сјајно ове недеље, уписао је две победе и заслужено ће играти четвртфинале.
У првом колу је елиминисао Александра Ковачевића, а затим је био бољи и од Алексеја Ватутина.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!
Американац је играч који више воли бетон. На шљаци није побеђивао нека већа имена.
Нардију више пријају спори услови, али квалитет је дефинитивно на страни Микелсена који је тренутно 38. тенисер света.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!
Верујемо да ће граница гемова бити пребачена.
НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,62)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
23. 07. 2025. у 19:20

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ЗВЕЗДИНОМ ГОЛУ, АЛИ... Ево зашто лоше нацртана ВАР линија није поништила погодак за победу на Гибралтару
Црвена звезда је у гостима, са играчем мање скоро сат времена, победила аутсајдера из Гибралтара, екипу Линколн Ред Импса, у првом мелу другог кола квалификација за Лигу шампиона, а многи љубитељи фудбала данас причају о ВАР-провери јединог гола на мечу, који је постигао Бруно Дуарте.
23. 07. 2025. у 13:09

ГОТОВО ЈЕ! Огласио се адвокат Ане Ивановић и открио због чега је пукао брак са Бастијаном Швајнштајгером
После вишемесечних спекулација, стигла је и званична потврда, Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер ставили су тачку на свој брак који је трајао девет година.
23. 07. 2025. у 08:33
Коментари (0)