ТРИЈУМФ ИХ ДЕЛИ ОД ПОЛУФИНАЛА: Црвено-бели желе одмах да заврше посао
ЦРВЕНА звезда ће у другој утакмици четвртфинала АБА лиге гостовати Игокеи.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Црвено-бели су озбиљно схватили четвртфиналну серију, али су имали малих проблема у првом мечу.
Ипак, крајем треће деонице су у потпуности преузели контролу и на крају заслужено славили, крајњи резултат гласио је 87:77.
Ајзеја Кенан је са 14 поена био најефкаснији у свом тиму, пратио га је Коди Милер Мекинтајер са 13, док су Џон Браун и Лука Митровић додали по 12.
У пораженом табору најистакнутији је био Брајс Џонс са 25 погодака, Картер и Радошић су били двоцифрени са по 11.
Квалитет је на страни актуелног шампиона и верујемо да ће вечерас завршити посао.
НАШ ТИП: Х2 5,5 (квота 1,67)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)
Најновије вести са Зимских олимпијских игара "Милано - Кортина 2026" запрепастиле су свет.
14. 02. 2026. у 19:52
ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!
"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".
14. 02. 2026. у 18:43
РОДИО СЕ НОВИ "ДЕЛИЈА", ЗВАЋЕ СЕ - КИЛИЈАН! Црвена звезда објавила радосну вест
Најновије вести из ФК Црвена звезда су - радосне природе.
14. 02. 2026. у 12:11
Коментари (0)