ТИП ИЗ ЛОНДОНА: Амаериканац је направио бољи резултат у Штутгарту!

Марко Милосављевић

17. 06. 2025. у 08:15

БРЕНДОН Накашима и Ђовани Мпеши Перикард ће одиграти меч првог кола Квинса.

ТИП ИЗ ЛОНДОНА: Амаериканац је направио бољи резултат у Штутгарту!

Фото Profimedia

Обојицу смо прошле недеље гледали у Штутгарту, међутим, Американац се задржао један дан дуже на турниру.

Стигао је до четвртфинала где је поражен од Александра Зверева са максималним резултатом 2:0 (7:5,6:4). Пре пораза од Немца, елиминисао је Џејкоба Фирнлија и Лиарнера Тијена.

Са друге стране, Француз је остварио победу над Сафиулином, а онда је поражен од Оже-Алијасима.

Верујемо да ће Ђовани бити успешнији.

НАШ ТИП: Накашима - Мпеши Перикард 2 (квота 2,42)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАГАН СТОЈКОВИЋ О ПОВИЦИМА ПИКСИ, ОДЛАЗИ! Ево да ли ће селектор Србије послушати навијаче!

ДРАГАН СТОЈКОВИЋ О ПОВИЦИМА "ПИКСИ, ОДЛАЗИ!" Ево да ли ће селектор Србије послушати навијаче!

Србија и Енглеска састали су се у квалификацијама за Светско првенство, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси је на занимљив начин говорио на конференцији за медије после дебакла.

09. 09. 2025. у 23:37 >> 23:59

СРБИЈА - АЛБАНИЈА ПРЕД ПРАЗНИМ ТРИБИНАМА?! Алармантна ситуација у борби за Светско првенство у фудбалу!

СРБИЈА - АЛБАНИЈА ПРЕД ПРАЗНИМ ТРИБИНАМА?! Алармантна ситуација у борби за Светско првенство у фудбалу!

Србија и Енглеска играју у квалификацијама за Светско првенство, а пред ту утакмицу најновије вести из Фудбалског савеза наше земље су више него важне.

09. 09. 2025. у 15:11

Коментари (0)

ДИГИТАЛИЗАЦИЈА - ПАРАДИГМА МОДЕРНОГ ПОСЛОВАЊА