УПИСАО ЈЕ САМО ДВЕ ПОБЕДЕ: Италијан против квалификанта у првом колу најпрестижнијег гренд слема!

Марко Милосављевић

01. 07. 2025. у 08:55

СОНЕГО и Фарија ће одмерити снаге у првом колу Вимблдона.

УПИСАО ЈЕ САМО ДВЕ ПОБЕДЕ: Италијан против квалификанта у првом колу најпрестижнијег гренд слема!

Фото: EPA-EFE/ CHRISTIAN BRUNA

Италијански тенисер је подједнако добро на свим подлогама, а прву титулу у каријери је освојио управо на трави.

Било је то 20019. године у Анталији када је у финалу савладао српског тенисера, Миомира Кецмановића.

Сонего је одиграо пет мечева на трави ове сезоне, успео је да упише само две победе.

Ипак, у Халеу је пружио сјајан отпор Александру Звереву, поражен је тек након тај-брејка у одлучујућем сету.

Верујемо да ће данас елиминисати квалификанта.

НАШ ТИП: Фарија - Сонего 2-2 (квота 1,55)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКО-РУСКИ ХАОС: Ако Дејан Станковић добије отказ, Звезда не може да доведе замену за Милојевића?!

СРПСКО-РУСКИ "ХАОС": Ако Дејан Станковић добије отказ, Звезда не може да доведе замену за Милојевића?!

Црвена звезда не само да није успела да прекине црну серију, већ је после утакмице Суперлиге Србије са Радником на Маракани почело поново да се прича о томе "ко ће да наследи" још увек актуелног тренера српског првака, Владана Милојевића. А о томе прича и Русија.

03. 11. 2025. у 15:50

КАКАВ ОБРТ! Предраг Мијатовић пронашао неочекивано решење за тренера Партизана?

КАКАВ ОБРТ! Предраг Мијатовић пронашао неочекивано решење за тренера Партизана?

У јеку спекулација о новом тренеру Партизана, све се гласније прича да би нови шеф струке “црно-белих” могао бити Шпанац Дијего Мартинес, некадашњи стратег Осасуне, Гранаде, Еспањола, Олимпијакоса и Лас Палмаса, преноси Телеграф.

03. 11. 2025. у 14:46

НИШЛИЈКА СПРЕМНА ДА ПОКОРИ ЕВРОПУ: Лепота и памет = снага! Лепа Маја у топ 3 у дизању тегова

НИШЛИЈКА СПРЕМНА ДА ПОКОРИ ЕВРОПУ: Лепота и памет = снага! Лепа Маја у топ 3 у дизању тегова

Велики успех остварила је Маја Катанић на Поверлифтинг такмичењу у Зајечару. У конкуренцији од преко стотину такмичара Лепа Нишлијка је такмичење завршила на трећој позицији.

03. 11. 2025. у 11:30

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН РЕЗЕРВАТА БИОСФЕРЕ: Очување природе као основа одрживе будућности