ГРК ПОНОВО САРАЂУЈЕ СА ОЦЕМ: Циципас никако да изађе из кризе
ЦИЦИПАС и О Конел ће одмерити снаге у другом колу Торонта.
ФОТО: Профимедиа
Стефанос је прекинуо сарадњу са Гораном Иванишевићем и сада поново сарађује са оцем.
Грк је у великом проблему, у паду форме је и већ дуже времен не бележи добре резултате.
Шест пута је играо на мастесу у Канади, а најбољи резултат постигао је 2018. године када је стигао до полуфинала.
Са друге стране, Аустралијанац је на старту турнира савладао Ценга препустивши му само три гема.
Очекујемо да Атињанин данас одигра колико-толико на препознатљивом нивоу и упише тријумф.
НАШ ТИП: Циципас - О Конел 1 (квота 1,40)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ЛАК ЗАДАТАК ЗА РУБЉОВА: Рус не жели да прође као у Вашингтону
30. 07. 2025. у 07:50
НОВА ПРИЛИКА ЗА ШЕЛТОНА: Американац воли да диктира темпо!
30. 07. 2025. у 08:20
НОВАК ЂОКОВИЋ СЕ НАЉУТИО: Повукао овај потез
ПОСЛЕ попраза у финалу Аустралијан опена, а онда и одласка са супругом Јеленом на Зимске олимпијске игре у Италију Новак Ђоковић је озбиљно тенис ставио у други план. Али, сада се "белом спорту" враћа.
18. 02. 2026. у 20:26
ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И ПЛАЧЕ: Родила је децу са посебним потребама и са 41 годином дошла на Олимпијске игре. А тамо... (ВИДЕО)
Најновије вести из спорта су такве да су пре подсетник на снагу љубави, него на причу о резултату.
19. 02. 2026. у 17:30
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Скандал! Ове три ужасне ствари су урадили њеној звезди на Зимским олимпијским играма!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026, а тамо је један Рус доживео истински шок.
18. 02. 2026. у 15:20
Коментари (0)