БИТКА ЗА ГЛАВНИ ЖРЕБ: Грузин је елиминисао анонимног Белгијанца
БАСИЛАШВИЛИ и Пјер-Иг Ербер ће се састати у последњем колу квалификација за Брисел.
Фото: АП
Грузина смо гледали на мастерсу у Шангају, остварио је две победе у квалификацијама, али је касније поражен у првом колу од Марина Чилића.
Квалификација за главни жреб турнира у Бриселу је добро отворио, без проблема је савладао анонимног Белгијанца.
Басилашвили још увек има шта да покаже, а то смо видели у Ченгдуу када је везао четири победе.
Верујемо да ће савладати француског играча.
НАШ ТИП: Басилашвили - Пјер-Иг Ербер 1 (квота 1,68)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ОКРШАЈ КВАЛИФИКАНАТА: Аустралијанац и Француз се боре за друго коло
13. 10. 2025. у 08:24
ИМАЈУ СЛИЧАН СТИЛ ИГРЕ: Аустралијанцу је припао последњи дуел
13. 10. 2025. у 08:40
У ШАНГАЈУ ЈЕ ПРЕКИНУО ЦРНИ НИЗ: Холанђанин жели тријумф у Шведској
13. 10. 2025. у 08:25
НОВАК ЂОКОВИЋ ЗАПРЕПАСТИО АУСТРАЛИЈУ: Ево шта је Србин рекао на конференцији после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, а онда је врло емотивно реаговао на конференцији за штампу.
01. 02. 2026. у 14:46
НОВАК ЂОКОВИЋ У НЕВЕРИЦИ: Управо је изгубио 1,3 милиона евра!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је "изгубио" и огроман новац.
01. 02. 2026. у 12:53
АЛКАРАЗ У ШОКУ: Ево шта је Новак Ђоковић урадио после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, а онда је на посебан начин и реаговао.
01. 02. 2026. у 13:11
Коментари (0)