КАНАЂАНИН ЈЕ ПРОВЕО ДОСТА НА ТЕРЕНУ: Његов ривал је наставио са добрим партијама

ФЕЛИКС Оже-Алијасим и Валентин Вешеро ће се сасати у четвртфиналу Париза.

КАНАЂАНИН ЈЕ ПРОВЕО ДОСТА НА ТЕРЕНУ: Његов ривал је наставио са добрим партијама

ФОТО: Профимедиа

Канашађанин је ове недеље доста провео на терену, одиграо је три меча по три сета и сваки дуел је трајао преко два сата.

Против Александреа Милера у другом колу је на терену провео чак три сата и шест минута.

У претходном колу је савладоа Данијела Алтмајера, коначан резултат гласио је 2:1 (3:6,6:3,6:2).

Вешеро је наставио са добрим партијма, са турнира је елиминисао Лехечку, Риндеркнеха и Норија.

Верујемо да ће граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +22,5 (квота 1,78)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену