ЛЕХ ЈЕ НЕУГОДАН ПРОТИВНИК, АЛИ: Квалитет је на страни Звезде која ће проћи даље, Арнаутовић доноси разлику! (ВИДЕО)

ТИП редакција

28. 07. 2025. у 07:45

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

ЛЕХ ЈЕ НЕУГОДАН ПРОТИВНИК, АЛИ: Квалитет је на страни Звезде која ће проћи даље, Арнаутовић доноси разлику! (ВИДЕО)

Фото: V.Danilov

Као што многи већ знају, лист "Тип" се на киосцима може пронаћи сваког петка већ пуне 22 године, а ту је и сајт на коме свакодневно можете прочитати предлоге тикета, анализе мечева и типове асова.

На водитељској позицији је Милан Ђурица - најстарији типстер и човек чије се прогнозе налазе у свим бројевима Типа почев од првог издања које је угледало светлост дана 11. јануара сада већ далеке 2002. године.

У овој епизоди Ђурица се дотакао Црвене звезде у квалификацијама за Лигу шампиона, довођењу Марка Арнаутовића и многим осталим акутелним темама.

УЖИВАЈТЕ У НАЈНОВИЈОЈ ЕПИЗОДИ!

За најбоље типове запратите нас на Фејсбуку, Инстаграму и Тик-току

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СВЕ ЋЕМО УРАДИТИ ДА ОСВОЈИМО ТИТУЛУ! Дејан Станковић пред почетак припрема за наставак сезоне

"СВЕ ЋЕМО УРАДИТИ ДА ОСВОЈИМО ТИТУЛУ!" Дејан Станковић пред почетак припрема за наставак сезоне

Тренер фудбалера Црвене звезде Дејан Станковић рекао је на почетку припрема за други део сезоне да ће он и играчи урадити све да освоје титулу првака Србије.

03. 01. 2026. у 11:35

Коментари (0)

КРЕНУЛА МАЈЧИНИМ СТОПАМА: Ово је једина ћерка Есме Реџепове (ФОТО)