ПРОТЕСТ МЕШТАНА РАКОВИЦА СЕЛА: Не пристају на понуђене цене за расељавање
МЕШТАНИ Раковица села, који не пристају на понуђене цене за расељавање због изградње трасе аутопута Е-75 окупили су се испред институције Заштитника грађана захтевајући већу цену квадрата.

Фото: М. С.
Тренутно је у току састанак са представницима Министарства грађевине и Заштитником грађана.
Препоручујемо

ОБНОВА "БЕОБАНКЕ" НА ЛЕТО? Здање у Бранковој на Зеленом Венцу добило новог власника
24. 05. 2021. у 10:06

УСКОРО КОНЦЕРТИ: Излазак Арене из ковида је корак ка нормалном животу
24. 05. 2021. у 11:35

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)