СВЕ ВИШЕ МЛАДИХ ВАКЦИНИСАНО: У Београду имунизовано више од 21 одсто старости 18-30
У БЕОГРАДУ је у популацији од 18 до 30 година вакцинисано више од 21 одсто људи, изјавила је данас градска секретарка за социјалну заштиту Наташа Станисављевић, оцењујући да тај резултат може да буде много бољи.

Фото: Г. Ш.
Она је за ТВ К1 рекла да се старосна граница спушта, те да је сада просечна старост оних који су примили вакцину против корона вируса, 56 година.
- Све више млађе популације је вакцинисано - навела је Станисављевићева и додала је у протеклих месец дана у Тржном центру "Ушће" и аутобусу за вакцинацију имунизовано више од 16.000 особа.
Подсетила је да је прву дозу вакцине примило више 710.000 људи у Београду, док је обе дозе добило преко 616.000, од чега су, каже, 54 одсто жене.
Препоручујемо

ЉУДИ СА КиМ СЕ ВАКЦИНИШУ У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Имунизовано преко 250.000 грађана
03. 06. 2021. у 22:06

ИМУНИЗАЦИЈА БЕЗ ЗАКАЗИВАЊА: У Лесковцу вакцинисано 40 одсто пунолетних грађана
03. 06. 2021. у 15:52

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)