ОТВАРАЈУ СЕ БАЗЕНИ НА БАЊИЦИ: Ево када ће Београђани моћи да их користе
НАКОН што је на основу судске пресуде Општина Вождовац постала власник базена на Бањици, требало би да отворени базени за посетиоце поново буду отворени 20. јула.

Фото: Инстаграм
Како кажу у Општини, расписана је јавна набавка за грађевинске радове како би се базен довео у употребно стање.
- Желимо да их што пре уредимо и омогућимо купање нашим суграђаним овог лета - рекла је председница ГО Вождовац Ивана Томић Илић.
Препоручујемо

СТАЊЕ У ЈАВНОМ ПРЕВОЗУ БЕОГРАДА: Петина возила је са неисправном климом
30. 06. 2021. у 23:15

ДОСТА ЈЕ БИЛО "КУВАЊА": Не укључују климу да уштеде гориво, а неки неће на сервис
01. 07. 2021. у 07:41

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)