ИЗ ЦЕНТРА ГРАДА У ПРИХВАТНЕ ЦЕНТРЕ: Акција МУП у Београду, откривено 39 миграната (ФОТО)
14. 07. 2021. у 20:38
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, током редовне акције која је спроведена на територији Београда, пронашли су 39 илегалних миграната, који су спроведени у прихватне центре.
Повезане вести
ГРАДОНАЧЕЛНИК РАДОЈИЧИЋ: Пожар под контролом, нема жртава, штета ће бити процењена у наредном периоду (ФОТО)
ВЕЛИКИ пожар који је избио јутрос у Луци Београд локализован је нешто после осам часова.
14. 07. 2021. у 08:58
БРИГА О ДЕЦИ У РАНИМ ГОДИНАМА: Пројекат за изградњу центра за рани развој и инклузију на јавном увиду
ЦЕНТАР за рани развој и инклузију биће изграђен 2023. године у Улици др Хуга Клајна на Бежанијској коси, док се постављање камена темељца очекује крајем године.
14. 07. 2021. у 07:52
МИГРАНТИ НАПРАВИЛИ ХАОС У МОСКВИ! Стотину ухапшених, одмах добили одговор - "Ви сте овде само гости" (ВИДЕО)
ЗАМЕНИК председника Државне думе Пјотр Толстој је, коментаришући масовну тучу миграната у Москви, позвао оне који долазе на рад у Русију да поштују закон, и подсетио их је да су ту "само у гостима", пише РИА Новости.
13. 07. 2021. у 21:17
УПАО У ПОШТУ И ОТЕО ДВА МИЛИОНА ДИНАРА! Полиција га експресно ухапсила, пронашли му пиштољ (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду су, брзом и ефикасном акцијом, одмах након извршеног разбојништва у пошти на Вождовцу, ухапсили осумњиченог У.К. (1996).
13. 07. 2021. у 18:50
Најновије из рубрике
ПОЖАР У КАЛУЂЕРИЦИ: Полиција и ватрогасци на лицу места
ВЕЧЕРАС је у београдском насељу Калуђерица, код старе окретнице, избио пожар.
19. 01. 2026. у 19:07
ПАВЛОВ БУЛЕВАР У ЈАВНОМ ИНТЕРЕСУ: Влада Србије дала зелено светло за експропријацију од Пере Велимировића до Ослободилаца Раковице
ВЛАДА Србије донела је решење којим се утврђује јавни интерес за експропријацију и административни пренос земљишта и објеката ради изградње саобраћајнице Патријарха Павла, на потезу од Улице Пере Велимировића до Улице ослободилаца Раковице, као и за уређење површина јавне намене и регулацију Топчидерске реке.
19. 01. 2026. у 14:10
БОРАВАК БИРА ШКОЛУ: До краја јануара могуће пријављивање за упис ђака првака ван званичног пребивалишта
ПРОДУЖЕНИ боравак, боља организација наставе, близина радног места родитеља или могућност учења одређених страних језика најчешћи су разлози због којих се родитељи одлучују да своје дете упишу у први разред основне школе ван подручја којем територијално припадају. Рок за подношење молби жељеној школи је 31. јануар, док ће образовне установе које не попуне предвиђени број места захтеве примати и након тог датума. Молбе се подносе лично, а претходних година било их је око 2.000.
19. 01. 2026. у 12:52
СУТРА БЕЗ ВОДЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Погледајте које улице ће бити погођене
ЈАВНО комунално предузеће "Београдски водовод и канализација" саопштило је да ће сутра без воде остати део потрошача у градској општини Нови Београд због стављања у функцију новоположеног цевовода у тој општини.
18. 01. 2026. у 17:04
БРУТАЛНА ТУЧА НА СТАНИЦИ У БЕОГРАДУ: Мушкарци се шутирали и ударали песницама (ВИДЕО)
ДАНАС око 13:30 часова на станици Миргородска, на Овчанском путу, дошло је до туче између двојице старијих мушкараца.
13. 01. 2026. у 17:48
Коментари (0)