ПОПУЦАЛИ ЗИДОВИ У СТАНОВИМА УРУШЕНЕ ЗГРАДЕ: Пукотине на све стране - станари чекају безбедан моменат да изнесу ствари (ФОТО)
У ВИДОВДАНСКОЈ улици 2А на Врачару због побијања шипова за зграду у изградњи урушио се објекат од два спрата.
Фото: Ш.М.
Како смо сазнали у питању је зграда која је подигнута 1939. године.
Полиција је на лицу места и врши се увиђај, а станари зграде су евакуисани.
У становима зграде чији је део урушен, попуцали су зидови, а пукотине се шире на све стране, по свим просторијама.
Према најновијим информацијама са терена, евакуисани станари ће се, када буде потпуно безбедно вратити у зграду да изнесу ствари.
Подсетимо, урушавање зграде десило се данас око 12 сати.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (1)