КОМБИ ПРОПАО КРОЗ КАЛДРМУ У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Направила се рупа док је возило стајало на семафору
У УЛИЦИ краља Петра код броја 34 јутрос око 7 сати потонула је калдрма, а у насталу рупу је предњим делом и десним точком пропао комби који је у том тренутку стајао на семафору.
Фото: Принтскрин/РТС
Рупа се, према незваничним информацијама направила због пуцања водоводне цеви. Возило је уклоњено, а на терену су радници ЈКП Водовод и канализација који испумпавају воду.
На месту инцидента је била и Саобраћајна полиција која је обавила увиђај и регулисала саобраћај.
Воду од ноћас немају потрошачи у Улици краља Петра и околним улицама док се квар не отклони. Тај део улице биће затворен за саобраћај док трају радови.
(РТС)
Препоручујемо
ЕПИЛОГ НЕСРЕЋЕ КОД СТАРОГ ЖЕЛЕЗНИЧКОГ МОСТА: Брод закачио инсталације, интервенисали ватрогасци
23. 08. 2021. у 22:58 >> 23:04
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)