ВАКЦИНУ ПРИМИЛО ВИШЕ ОД 58 ОДСТО ГРАЂАНА: Ускоро пунктови у тржним центрима "Ушће" и "Галерија"
28. 09. 2021. у 15:30
У ПРЕСТОНИЦИ је, закључно са јучерашњим даном, цепиво примило више од 58 одсто пунолетних грађана, а ускоро би требало да буду отворени пунктови у тржним центрима "Ушће" и "Галерија".
Повезане вести
ПРВО ПОЈАВЉИВАЊЕ МАРИЋА ПОСЛЕ КОРОНЕ: Једна ствар је спасла живот водитељу
ВОДИТЕЉ Миломир Марић недавно је имао корона вирус на који је био позитиван чак 20 дана, а у емисији "Хит твит" на ТВ Пинк се први пут после опоравка појавио у јавности.
26. 09. 2021. у 22:01
Најновије из рубрике
ОБАВЕЗНО СПРЕМИТЕ ЗАЛИХЕ: Данас без воде овај део Београда
ЈАВНО -комунално предузеће "Београдски водовод и канализација" саопштило је да ће данас због планираних радова на водоводној мрежи у градској општини Звездара без воде остати део потрошача.
26. 06. 2026. у 07:13
ГРАДСКИ СЕКРЕТАРИЈАТ САОПШТИО: Од сутра до понедељка затварање улица и измена линија због великог скупа
ПОЈЕДИНЕ улице у центру Београда биће затворене за саобраћај, а линије градског превоза биче измењене од сутра у 04.00 сата до понедељка 29. јуна у 04.00 сата ујутро, због одржавања великог скупа саопштено је данас из Секретаријата за јавни превоз.
25. 06. 2026. у 22:07
ЈП "СРБИЈАГАС": Нови Београд без испоруке гаса услед хаваријског оштећења
ЈАВНО предузеће "Србијагас" објавило је да је данас око 12 часова дошло до краткотрајног прекида у испоруци природног гаса за купце у деловима градске општине Нови Београд, услед хаваријског оштећења гасовода средњег притиска (челични гасовод) у том делу града, које је изазвало треће лице.
25. 06. 2026. у 15:43
РАДОВИ МЕЊАЈУ ТРАСЕ ГРАДСКОГ ПРЕВОЗА: Од сутра до 2. јула измене линија у ове две општине
ЗБОГ извођења радова у поједним улицама у општини Звездара и Раковица од сутра до 2. јула доћи ће до премена одређених линија јавног градског превоза.
25. 06. 2026. у 10:56
ГРАДЊА БЕОГРАДСКОГ МЕТРОА УШЛА У НОВУ ФАЗУ: Потписан важан уговор (ФОТО)
ПРОЈЕКАТ изградње Београдског метроа ушао је у нову фазу потписивањем уговора за пружање услуга Надзорног независног проценитеља безбедности (С-ИСА), што представља један од кључних корака у обезбеђивању највиших стандарда безбедности будућег система јавног превоза, саопштило је предузеће ЈКП "Београдски метро и воз". BE
24. 06. 2026. у 16:56
Molen
29.09.2021. 11:47
Mnogo je dobroga kod nas postignuto na planu imunizacije, ali ne treba davati pobednicke iskaze. Na žalost nema apsolutne zaštite, a i vakcinisani obole, doduše sa slabijom kliničkom slikom ili se leče kući pa se ne zna kako prodju kroz reinfekciju. Dok god se ne nadje lek ili super vakcina, naivno je kazati da smo mi ili bilo ko "najbolji". Posebno sto se beleze i porast zaraženih i preminulih. Pogotovo nismo najbolji primer mi ovde, gde volimo da kažemo da smo najpametniji, a ponašamo se tako da neki ne nose a neki nose maske i drže se preporuka. Još nigde u svetu nema govora o tome da se proglasi kraj epidemije ili pobednik nad coronom pa se ne treba ponasati kao da je borba struke za zivot pacijenata i imunizaciju nekakva utakmica. Minimiziranje realnog stanja nece oterati opasnost, ali odgovorno ponašanje i javni govor mogu da nas održe u budnom i aktivnom odnosu prema izazovima.