ПОТПИСАНИ УГОВОРИ: Грађевински материјал за избеглице

Сњежана Видачковић

05. 11. 2021. у 13:48

ЗЕМУНСКО Повереништво за збрињавање избеглих и прогнаних особа организовало је данас потписивање уговора за доделу помоћи у грађевинском материјалу за четири породице које живе на територији ове општине, на основу раније расписаног јавног позива.

ПОТПИСАНИ УГОВОРИ: Грађевински материјал за избеглице

ГО ЗЕМУН

Како је саопштено из ГО Земун, уговоре им је уручио члан већа и председник Савета за миграције Бошко Радовановић, који им је пожелео да што пре доврше стамбене објекте у којима живе, са надом да ће им додељена помоћ значајно убрзати започету градњу и омогућити комфорније услове.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

ЈОВАНА ЈОКСИМОВИЋ У ЧУДУ: Шешељ објаснио шта му фали, а у студију прави хаос (ВИДЕО)