ЖЕНЕ СРЕМА, БАНАТА И БАЧКЕ У СРЦУ БЕОГРАДА: Од штрудле до ајвара

05. 11. 2021. у 15:18

МАНИФЕСТАЦИЈА "Жене Срема, Баната и Бачке у срцу Београда" у биће одржана сутра од 12 до 14 сати на првом спрату Галерије. Током догађаја биће приказано стваралаштво жена које од заборава чувају своје обичаје, културу и традицију.

ЖЕНЕ СРЕМА, БАНАТА И БАЧКЕ У СРЦУ БЕОГРАДА: Од штрудле до ајвара

Privatna arhiva

Поред традиционалних вештина, удружење жена представиће и имплементацију традиционалних заната у савременом свету.

Посетиоци ће имати прилику да уживају у богатом избору и дегустацији најбољих штрудли по којима је овај део Србије надалеко познат, као и разноврсних ликера вредних домаћица.

Манифестација је изложбено-такмичарског карактера, те ће на догађају бити изабран најлепши изложбени штанд, док ће сви заинтересовани моћи да се опробају и у развлачењу кора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске

АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске

АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.

13. 02. 2026. у 09:12

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

МАЛТРЕТИРАЛА МЕ ЈЕ Певачица ударила на Карлеушу: Многи су пропатили