ПОЧИЊУ КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА "ТРОФЕЈ БЕОГРАДА" У ВАТЕРПОЛУ: Најбољи на завршном турниру 4. и 5. децембра

КВАЛИФИКАЦИОНЕ рунде за "Трофеј Београда" у ватерполу биће одржане сутра и у суботу у спортским центрима "Пинки" и "Никола Тесла" у Обреновцу. Финалне утакмице заказане су за 4. и 5. децембар.

ПОЧИЊУ КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ТРОФЕЈ БЕОГРАДА У ВАТЕРПОЛУ: Најбољи на завршном турниру 4. и 5. децембра

Privatna arhiva

Учествоваће укупно 11 пионирских екипа које су подељене у две групе - група А игра на базену Спортског центра "Пинки" и група Б на базену Спортског центра "Никола Тесла" у Обреновцу.Због епидемиолошке ситуације, ове сезоне неће бити иностраних екипа, а од домаћих у групи А учествују ватерполо клубови: "НБГ 11. април", "Сингидунум", "Партизан 2", "Стари град", "Земун", док ће у групи Б играти "Партизан 1", ТЕНТ, Београд, "Црвена звезда", "Кошутњак". Најбоље две екипе из сваке групе пласираће се на завршни турнир.

"Трофеј Београда" у ватерполу је организован под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину Града Београда, који је обезбедио неопходна финансијска средства, пехаре и медаље за најбоље учеснике.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ОВО МОЖДА НИСТЕ ОЧЕКИВАЛИ: Ево од које репрезентације Срби очекују да направи изненађење на Светском првенству, а није Данска