САЈАМ ХРАНЕ И ПИћА: Своје производе представиће више од 300 произвођача
ТРАДИЦИОНАЛНИ 15. сајам етно хране и пића - најстарије, највеће и најкомплетније смотре производа и произвођача традиционалних прехрамбених производа у Србији и региону Југоисточне Европе биће одржана од 25. до 28. новембра.

Фото А. Станковић
На Сајму етно хране и пића ће се и ове године представити више од 300 произвођача традиционалних прехрамбених производа - руком рађених производа по традиционалној рецептури најчешће од органски гајених сировина, али и нови производи настали на темљима традиције и машти произвођача, као и амбалажа за паковање традиционалних производа.
Мали произвођачи ће углавном наступити на збирним штандовима у организацији Привредне коморе Србије и њених регионалних огранака, Задружног савеза Србије и Војводине, градских управа и удружења.
У организацији Привредне коморе Србије наступиће произвођачи из Лесковца, Зајечара, Пожаревца, Краљева, Крагујевца, Крушевца, Ужица, Ваљева, Зрењанина, Панчева, и Београда.

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)