ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ: Од сутра радови на обилазници од петље "Београд" до петље "Батајница"
ЈП "Путеви Србије" саопштило је вечерас да ће од сутра до 26. новембра, у временском периоду од 7 до 17 часова, изводити радови на изградњи оптичке везе за путне трафостанице, на државном путу првог А реда број 1, Обилазница око Београда, на деоници од петље "Београд" до петље "Батајница", у оба смера.
Никола Фифић
Извођење радова ће се одвијати без измене режима саобраћаја.
Зона радова ће бити обезбеђена адекватном саобраћајном сигнализацијом и опремом, која ће бити постављена у зауставној саобраћајној траци, наводе из ''Путева Србије''.
БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)