БЛОКАДЕ ОТЕЖАЛЕ И РАД ГРАДСКЕ ЧИСТОЋЕ: Из предузећа се извинили Београђанима због неиспражњених контејнера
ЈКП „Градска чистоћа“ обавештава грађане Београда да је услед блокада које су се појавиле на неколико локација у граду дошло до отежаног рада екипа предузећа.

Фото: Новости
Посебно је отежано одношење смећа у општинама Стари град, Врачар, Савски венац и Нови Београд због чега телефони на погонима предузећа бедспрекидно звоне, саопштено је из овог предузећа.
ЈКП „Градска чистоћа“ моли Београђане да уколико примете да смеће из њиховог краја није однето и да су контејнери пуни, имају разумевања јер екипе камионима, нажалост, не могу да приђу судовима за одлагање отпада и испразне их. Екипе ће одмах по завршетку блокада празнити контејнере до којих нису могли да стигну.
– Потрудићемо се да најбрже што може испразнимо судове до којих у овом тренутку не можемо да дођемо. Извињавам се свим Београђанима и у своје и у име „Градске чистоће“ што нисмо у могућности да у потпуности обавимо посао. Молим Београђане за разумевање и обећавам да ће наше екипе остати дуже на послу, колико год буде требало, како би га на крају завршиле. Апелујем на све који блокирају улице да пропуштају камионе „Градске чистоће“, јер то су људи који само раде свој посао и није у реду да буду жртве политичких циљева – рекао је директор ЈКП „Градска чистоћа“ Марко Попадић.
Препоручујемо

ТРУДНИЦА У КОЛИМА ЗАРОБЉЕНА У БЛОКАДИ: "Молим вас дајте нам да прођемо!" (ВИДЕО)
04. 12. 2021. у 14:57

БЛОКИРАНО ВОЗИЛО ХИТНЕ ПОМОЋИ: Због незаконите блокаде на удару и болесни! (ВИДЕО)
04. 12. 2021. у 14:34

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)