"ПРОГЛЕДАЋУ КРОЗ ПРСТЕ ОНИМА КОЈИ СУ ТО РАДИЛИ ИЗ НЕХАТА" Вучић најавио помиловања
27. 06. 2026. у 19:12
27. 06. 2026. у 19:12
27. 06. 2026. у 18:30 >> 19:11
27. 06. 2026. у 19:07
27. 06. 2026. у 19:02
27. 06. 2026. у 17:33
Bojan
13.12.2021. 09:14
Ako im je 100, 150 dinara po satu puno onda neka ne voze kola. Najbolje da parking bude svuda besplatan. Em što ne može da se koristi trotoar u mnogim ulicama, em bi još gospoda da se parkiraju za dž. A znaju da sede po kafančinama i da šopinguju po tržnim centrima. To im nije skupo
Miki
14.12.2021. 09:35
Lepo je Sajam odgovorio na ovo pitanje razmazenih gradjana.