КАРЛЕУША И ВЕСИЋ ИЗНЕНАДИЛИ БЕОГРАЂАНЕ: Прошетали се Скадарлијом, па ушли у стари аутобус (ВИДЕО)
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша и заменик градоначелника Горан Весић изненадили су данас Београђане који су се шетали Скадарлијом.

Фото: С.С.Р.
Наиме, њих двоје су дочекали трубачи, људи су прилазили и слушали музику, а потом су ушли у аутобус, који је некада давно саобраћао улицама Београда.
Повод њиховог појављивања у срцу главног града је увод у прославу новогодишње ноћи, где ће на концерту испред Скупштине Србије наступити Јелена Карлеуша са колегиницама Саром Јовановић и Маријом Шерифовић.
Нико никог "не гура" да дође на дочек
Нико никог "не гура" да дође на дочек Нове године, већ грађани сами одлучују како ће да је дочекају, изјавио је данас заменик градоначелника Београда Горан Весић.
Он је тако одговорио на питање новинара зашто Град организацијом новогодишњих прослава на више места "свесно гура људе да се разболе или заразе друге људе" ако се медицински део Кризног штаба противи јавним окупљањима и ако још важе корона прописи.
- Нико ником није дао радну обавезу, нико ником није забранио и нико ником није наредио да мора да дође на дочек, као што нико није наредио да мора да дође на протест, утакмице... Где људи својом вољом одлучују да ли ће доћи, свесни свих последица које то има - рекао је Весић раније данас новинарима у Старом двору.
Додао је да Град Београд поштује апсолутно све епидемиолошке мере и навео да ће на прослави дочека бити подељено 50.000 заштитних маски, као и да ће бити постављена два пункта за антигенско тестирање, те да ће, уколико се буде тражило, простор где се организује дочек бити и ограђен.
- Већ имамо искуства у томе, то смо радили током лета ове године када су сви концерти које је организовао Град били организовани тако што су могли да уђу само вакцинисани и они који имају тестове - рекао је Весић.
Додао је да је Србија током пандемије корона вируса једина земља у Европи која је успела да нађе меру између заштите јавног здравља и тога да привреда ради.
Препоручујемо

ДРАГИ... Карлеуша у ЊЕГОВОМ загрљају - Инстаграм гори! "Све што желим јесте..."
24. 12. 2021. у 12:19 >> 14:42

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (1)