ПОЖАР У БЕОГРАДУ: Запалио се струјомер у хотелу, ватрогасци на лицу места!
МАЊИ инцидент одиграо се на божићно јутро у Београду.

Depositphotos
Ватрогасној станици упућен је позив нешто после осам сати ујутру да у Волгиној улици на броју 25 гори пумпа за филтрирање воде базена, у дворишту хотела "Белграде хиллс".
На лице места одмах је послато ватрогасно возило са Звездаре, са седам ватрогасаца, коси су стигли после само три минута од упућивања позива.
Ватрогасци су на лицу места констатовали да гори струјомер у објекту хотела, а пожар је брзо локализован.
(Информер)
Препоручујемо

ГОРЕЛО СМЕЋЕ У СТАНУ: Пожар на 11. спрату солитера на Новом Београду
05. 01. 2022. у 10:54

НЕСРЕЋА НА БАДЊИ ДАН: Младића (17) у Кикинди ударио коњ и тешко га повредио!
06. 01. 2022. у 18:35

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)