ВЕСИЋ ПОРУЧИО: Да Београд и Србија постану боље место за живот свих људи (ФОТО)
ЗАМЕНИК градоначелника Горан Весић присуствује данас у Храму Светог Саве Јутарњој Божићној литургији коју служи патријарх српски Порфирије са свештеницима Српске Православне Цркве.

Фото: Беоинфо
Он је, пре почетка литургије у име Скупштине града Београда свим грађанима и грађанкама Београда пожелео срећан Божић уз традиционални поздрав „Христос се роди! Ваистину се роди!”
– Божић је празник када афирмишемо основне хришћанске вредности а то су љубав, толеранција и мир. Надам се да ћемо сви наћи мир у овим божићним данима као и да ћемо тако наставити да живимо током читаве године. Грађанима и грађанкама Београда желим пре свега добро здравље а нашем граду и земљи да наставе да се развијају како би Београд и Србија постали боље место за живот свих људи – поручио је Горан Весић.
БОНУС ВИДЕО - НАША ГРАДЊА ТЕК ПОЧИЊЕ: Радови на завршетку Храма Светог Саве
Препоручујемо

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)