БЕЗ БОГОЈАВЉЕНСКОГ ПЛИВАЊА НА АДИ: Због погоршане епидемиолошке ситуације
БОГОЈАВЉЕНСКО пливање за Часни крст на Савском језеру, односно Ади Циганлији, ове године неће бити одржано због тренутне епидемиолошке ситуације.

Фото: АТА имагес
Како је саопштено из ГО Чукарица, овај велики православни празник биће обележен светом литургијом која ће бити служена од 8.30 часова у Храму Светог Ђорђа на Бановом брду, и освећењем богојављенске водице у порти храма.
Организатори су овакву одлуку донели у циљу заштите здравља учесника манифестације и пријављених пливача.

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)