НОЋ У БЕОГРАДУ: Четири саобраћајна удеса, теже повређен мушкарац

Танјуг

19. 01. 2022. у 07:17

У БЕОГРАДУ су се током протекле ноћи догодила четири саобраћајна удеса, у којима је повређено укупно седам особа, а једно лице је задобило тешке телесне повреде, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

НОЋ У БЕОГРАДУ: Четири саобраћајна удеса, теже повређен мушкарац

Фото: Новости Онлине

Реч је о мушкарцу старости 35 година који је повређен у саобраћајној несрећи која се догодила у 23.08 часова, на путу за Овчу у висини обилазнице.


Он је, према речима дежурног лекара, превезен на Ургентни центар на реанимацију.

Хитну медицинску помоћ су највише тражили пацијенти са симптомима ковида, али и хронични болесници, пацијенти са боловима у грудима и хипертензијом.

Регистрован је и значајан скок транспорта ковид пацијената, будући да су екипе Хитне помоћи у току 24 часа превезле 21 пацијента до болнице са кућне адресе и обавиле 71 интерклинички превоз.

Ова служба је до 6.00 часова ујутру имала 126 интервенција, од тога 10 на јавном месту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ТОШИЋ ОТКРИО ДЕТАЉЕ РАЗВОДА: Хиљаду евра по детету и десет хиљада за летовање