КОЛАПС У БЕОГРАДУ: Аутобуси слетели код Икее и на Младеновачком путу, троле блокирале центар града (ФОТО)
СНЕГ у Београду да пада од јутрос и отежао је саобраћај у престоници. Дошло је и до бројних судара, а код Батајничке петље десило се чак 8 удеса.
Фото: Инстаграм/Мој_бео_град
Како је објављено на Инстаграм страници "Мој Београд" снег је направио проблеме и возачима ГСП-а. Тако се један аутобус заглавио у Жаркову, насред улице, јер није могао даље да настави свој пут.
Аутобус на линији 70, који иде од Бежаније до РК Икеа, слетео је са пута, а како преносе, путници су даље морали да наставе пешице.
Колапс је настао и у насељу Браће Јерковић, испод црвеног солитера. Како преносе на страници "Мој Београд" неколико аутобуса остало је заглављено у рупи. Такође, објављено је и да је један аутобус слетео са Младеновачког пута.
Два аутобуса која превозе путнике на линији 18 проклизала су на углу Дарвинове и Булевара Пеке Дапчевића, док су се троле заглавиле на углу Светогорске и Таковске.
БОНУС ВИДЕО: СНЕГ УСПОРИО САОБРАЋАЈ У БЕОГРАДУ: Ево каква је ситуација на улицама престонице
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (1)