ВУЧИЋ ЗА „ВАШИНГТОН ЕГЗАМИНЕР”: Обама дао памфлет, Венс нуди исповест верника
27. 06. 2026. у 12:55
27. 06. 2026. у 12:55
27. 06. 2026. у 00:19 >> 12:43
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
27. 06. 2026. у 10:59
Rade
24.01.2022. 16:10
Zasto se ugadja samo bogatom sloju "beogradjana"? Zasto ne postavite takvu liniju na pr. za Kaludjericu? Ostalo stanovnisto treba da se vozi krntijama bez auspuha i amortizera. Ne vozim se autobusom sem kada moram ali vidim diskriminaciju gradjana Beograda.