ПОЖАР НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Хитном реакцијом ватрогасаца избегнута трагедија
ВАТРА која је нешто после 16 часова избила у стану у улици Париске комуне 61, у Новом Београду је локализована захваљујући брзој интервенцији ватрогасаца.

Фото: "Новости"
Једна старија особа је евакуисана.
У гашењу пожара у згради која има 20 спратова учествовало је шест возила и 26 ватрогасаца из Ватрогасних станица Земун и Вождовац, (навално возило, аутоцистерна и аутомеханичке мердевине) из ВСЈ Земун са 11 ватрогасаца и три возила (два навална возила и аутоцистерна) из ВСЈ Вождовац са 15 ватрогасаца.
Према првим сазнањима изгорела је соба површине од 20 квадрата у стану на 16. спрату који има површину од 70 м2.
Пожар је локаизовану 16.27, а ватрогасци обилазе станове и проверавају суседне станове и етаже. Нас терен је стигла и екипа Хитне помоћи.
Препоручујемо

ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)
У КИЈЕВУ и низу украјинских региона проглашена је ваздушна претња од удара руских балистичких ракета, саопштено је данас из Ваздухопловних снага украјинске војске. Руси су дроновима силовито ударили на Харков и Дњепар, има мртвих и повређених.
30. 09. 2025. у 18:36

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)