СНИМАК БРУТАЛНОГ НАПАДА: Таксиста урлао на девојку на Звездари(ВИДЕО)

29. 01. 2022. у 20:05

СНИМАК бруталног вербалног напада таксисте на једну девојку у Београду освануо је на друштвеним мрежама.

СНИМАК БРУТАЛНОГ НАПАДА: Таксиста урлао на девојку на Звездари(ВИДЕО)

Фото: Инстаграм/dnevnadozabeograda

Иако уплашена, она је била довољно прибрана да сними неваспитаног човека.

Не могавши да прође од ње, пришао је њеном аутомобилу, отворио врата и заурлао:

 - Врати се назад да могу да прођем дебилчино једна - говорио је таксиста. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (12)

КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)