"БЕОГРАДСКЕ ТЕРМЕ": Погледајте снимак гејзира из Булевара краља Александра, вода шикља на све стране (ВИДЕО)
ПРАВИ гејзир појавио се данас у Булевару краља Александра.
Фото: Принтскрин/moj_beo_grad
На Инстаграм страници Мој Београд објављен је видео-снимак,на ком се види како вода шикља на све стране и разлива се по коловозу.
На снимку делује да су на том месту неки радници па постоји могућност да је нека водоводна цев пробушена.
Духовитији Београђани имали су и своје виђење....
"Београдске терме";
"Ђердап 3 у Београду 😂"...
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)