ВОЗАЧ НАПАО ПОЛИЦИЈУ, ЛЕЖИ НА ПУТУ И ПРЕТИ: Хаос у Великом Мокром Лугу после судара (ВИДЕО)

Татјана Марковић

10. 02. 2022. у 00:57

НЕСВАКИДАШЊА сцена догодила се вечерас у Улици Николе Груловића 26в у београдском насељу Велики Мокри Луг.

ВОЗАЧ НАПАО ПОЛИЦИЈУ, ЛЕЖИ НА ПУТУ И ПРЕТИ: Хаос у Великом Мокром Лугу после судара (ВИДЕО)

Фото: Депозит

Наиме, како је објављено на друштвеним мрежама, а преноси Блиц, најпре је дошло до саобраћајне незгоде. Потом је један од возача изашао из аутомобила, претио пиштољем и лупао по улици.

- Сударио се са једним колима, напао полицију и сад лежи на путу и прети полицији - коментар је изнад снимка објављеног на Фејсбуку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (0)

ЕВРОПСКИ НАВИЈАЧКИ ХАОС: Хулигани из Украјине прете делијама после дешавања између Срба, Пољака и Руса!