ДЕТЕ ПОВРЕЂЕНО У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: На кратко изгубило свест, превезено у Ургентни центар

07. 03. 2022. у 07:14

У БЕОГРАДУ се током протекле ноћи догодила једна саобраћајна несрећа у којој је једно дете задобило тешке телесне повреде, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

ДЕТЕ ПОВРЕЂЕНО У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: На кратко изгубило свест, превезено у Ургентни центар

Фото: Д. Балшић

Несрећа се догодила у Улици Војислава Илића у београдском насељу Медаковић код пумпе МОЛ, у којој је вишеструке телесне повреде задобио дечак старости 16 година.

Он је превезен на Ургентни центар.

Хитну медицинску помоћ су током протекле ноћи највише тражили астматичари, а према речима дежурног лекара, све је мање ковид интервенција.

Дежурале су 22 екипе Хитне помоћи које су до 6.00 часова ујутру обавиле 82 интервенције, од тога 9 на јавном месту.

БОНУС ВИДЕО:

АУТОМОБИЛ СЛЕТЕО У КАНАЛ, ВОЗАЧ ПОВРЕЂЕН: Саобраћајна несрећа на Ибарској магистрали код Краљева

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (0)

ОТКРИВЕНО! Ово је судско-медицинско вештачење утврдило поводом језиве туче у којој су кошаркаши Партизана тешко повредили једног мушкарца