СИНИША МАЛИ ОДВЕО ДЕЛЕГАЦИЈУ МЕЂУНАРОДНОГ БИРОА ЗА ИЗЛОЖБЕ НА БЕОГРАД НА ВОДИ: Имали су прилику да на најбољи начин доживе српску престоницу
ДЕЛЕГАЦИЈА Међународног бироа за изложбе (БИЕ) од данас је у посети Београду, а тим поводом посетили су и кулу Београд на Београду на води где сам им био домаћин, објавио је на Инстаграму министар финансија Србије Синиша Мали.

Foto: Instagram/Siniša Mali
- Са 41. спрата куле имали су прилику да на најбољи начин виде и доживе српску престоницу, која се кандидовала да буде домаћин специјализоване изложбе "Expo Belgrade 2027". Верујемо да ћемо наредних дана на прави начин успети да им покажемо лепоте и потенцијале Београда и Србије, како бисмо добили прилику да будемо организатори ове престижне изложбе 2027. године - написао је министар Синиша Мали.

ОГЛАСИО СЕ МЕДВЕДЕВ: Макрон ће заувек нестати овог датума
ФРАНЦУСКИ председник Емануел Макрон не представља претњу и никоме неће недостајати након што му се заврши мандат, изјавио је заменик председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев.
06. 03. 2025. у 07:47

"БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ" Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће укинути савезно финансирање факултетима, школама и универзитетима који омогућавају „незаконите протесте“.
04. 03. 2025. у 15:24

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)
САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.
06. 03. 2025. у 16:45
Коментари (0)